👉🏻Mūsų aikštelėje dresūros pamokos vedamos žmonėms, kurie vertina pilnavertį betarpišką bendravimą su savo augintiniu🐾🐾.
👉🏻Čia vyksta grupinės bendro paklusnumo treniruotės, paruošimas BH egzaminui ir individualūs užsiėmimai kada reikia pasiruošti IGP/IPO egzaminui, veislinei apžiūrai – korung ir ringo treniruotės kai reikia paruošimo parodoms. Su šuniukais dirba kvalifikuota Lietuvos kinologų draugijos dresuotojų komanda, todėl čia yra ta vieta kur sulauksite adekvačios pagalbos ne tik susidraugaujant su „neklaužadukais” šuniukais, dresuojant, ir socializuojant, bet ir auginimo, sveikatos bei maitinimo klausimais. Esant reikalui visada rekomenduosime patikimą veterinarą ir gydymo įstaigą.
Nors pagrindą čia sudaro Vokiečių aviganiai, prie mūsų kolektyvo kviečiame prisijungti visų veislių šunis, taip pat ir šuniukus neturinčius kilmės dokumentų.
👉🏻Trumpai apie dresuotojus:
Antanas – mūsų visų mokytojas ir pagrindinis dresuotojas neskaičiuojantis laiko sąnaudų! Dalinasi su visais mumis savo daugiau nei 40 -ties metų kinologine patirtimi ir patarimais. Paklusnumas, egzaminai, treniruotės, socializacija, ringinis paruošimas ir šuniukų priežiūra, viskas kas vyksta aikštelėje yra po mokytojo priežiūra.
Brigita- rūpinasi šuniukų paruošimu parodoms, fiziniu jų tobulėjimu, korektišku šuniukų išstatymu parodose, bei ringo treniruočių vykdymu. Pataria šeimininkams, kaip tinkamai paruošti savo augintinį prieš parodą, taip pat koordinuoja registracijas į parodas ir rūpinasi visais administraciniais/organizaciniais ir kitais klausimais.
Paulius – mūsų figūrantas. Ir didysis šuniukų „desertas”. Pas jį šuniukai mokomi kandimo treniruočių kultūros, apsaugos ypatumų, taip pat yra ruošiami veislinei apžiūrai, Paulius visada kantriai išklausys ir patars.
👉🏻Mus rasite:
Kaunas, Vilijampolė: Brastos ir Jurbarko gatvių sankirtoje.
koordinatės: 54.903916,23.884078
Treniruotės vedamos kiekvieną savaitę II ir IV:
📌nuo 17.30 val. Renkasi pradedantieji;
📌nuo 18.00 val. Renkasi pažengusieji.
VI ir VII nuo 10.00 val.
jeigu nėra parodų, egzaminų ar kitų renginių.
👉🏻 daugiau info:
📞 +370 610 08468;
📞 +370 687 91396;